Kampanie Google Ads

Szybki start i szybkie efekty.

Reklama Google Ads

najpopularniejszy sposób na dotarcie do potencjalnych klientów w sieci

Najlepsze rozwiązanie jeśli oczekujesz szybkich wyników w krótkim czasie. Twoja witryna od razu pojawia się w płatnych wynikach wyszukiwania Google lub w witrynach należących do Sieci Reklamowej Google (GDN).

prowadzimy skuteczne kampanie Google Ads

Natychmiastowe i mierzalne efekty

Jeżeli nie masz czasu czekać aż inne działania jak np. pozycjonowanie przyniosą efekty, Reklama Google Ads jest idealnym rozwiązaniem.

Praktycznie nieograniczony dobór słów kluczowych

Dzięki prawidłowo dobranym słowom kluczowym Twoja reklama będzie wyświetlać się odpowiednim klientom.

Reklama trafia do odbiorców dokładnie wtedy, gdy szukują oni danego produktu lub usługi

Ponadto to Ty decydujesz w jakie dni i godziny jest widoczna.

Szeroki wachlarz możliwości

Kampanie Google Ads pozwalają zwiększyć sprzedaż produktów lub zamówień na usługi, zareklamować lokalną działalność, a nawet zwiększyć zasięg i świadomość marki.

Możliwości kierowania reklamy na wybrany obszar

Może to być dane miasto, dzielnica, albo tylko wybrany promień wokół firmy. To Ty decydujesz o zasięgu.

Pełna kontrola nad kosztami kampanii

Można określić wielkość wydatków w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca. Nie istnieją także wymogi, co do minimalnego wydatku.

Wykonaliśmy około 2500 kampanii dla firm z praktycznie wszystkich możliwych branż.

Były to m.in. firmy usługowe, produkcyjne, pośrednicy finansowi, agenci nieruchomości, biura podróży, sklepy internetowe, hurtownie, kosmetyczki, salony fryzjerskie, salony medycyny estetycznej, lekarze, stolarze, kamieniarze, rzeczoznawcy, szkoły językowe, jubilerzy, firmy sprzątające, spedycyjne, przeprowadzki, szkoły walki, biura rachunkowe, placówki medyczne, domy maklerskie  i wiele innych...

Prowadzenie kampanii Google Ads

Zajmujemy się przygotowaniem, prowadzeniem i optymalizacją rozbudowanych kampanii Google Ads, wykorzystując przy tym szereg narzędzi analitycznych.

Prowadzimy kampanie:

  • na sieć wyszukiwania
  • na sieć reklamową
  • kampanie remarketingowe

Regularnie testujemy nowe rozwiązania proponowane przez Google. Staramy się wykorzystywać nowatorskie rozwiązania i łączyć je ze sobą uzyskując najlepsze efekty.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy najskuteczniejsze narzędzia reklamy, dzięki czemu efekty pojawiają się w bardzo krótkim czasie. 

Agencja marketingowa

Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatny audyt twoje obecnej kampanii.

Wskażemy gdzie popełniono błędy, co można poprawić, w którym kierunku inwestować więcej, a gdzie ograniczać. Już jedna rozmowa potrafi zaoszczędzić tysiące złotych miesięcznie.

Skontaktuj się już teraz!