Pozycjonowanie

Cierpliwość popłaca.

Wysoka pozycja w Google

SEO - czyli to, czego potrzebuje Twoja strona internetowa

Pozycjonowanie to długotrwały i pracochłonny proces, który przynosi wymierne, długofalowe efekty. Wymaga jednak cierpliwości. Cały proces trwa od kliku tygodni do nawet kilku miesięcy. Bardzo duże znaczenie ma tutaj branża, historia danej strony oraz konkurencja.

My wiemy, że każdy biznes jest inny, dlatego ofertę pozycjonowania każdorazowo dopasowujemy do Klienta, jego branży, zakładanych celów i możliwości finansowych.

Macbook
1.

Optymalizacja strony

Ma na celu przygotowanie strony pod roboty wyszukiwarki Google. Obejmuje to optymalizację techniczną strony (uporządkowanie struktury, usunięcie błędów, poprawę prędkości ładowania) oraz optymalizację treści.

2.

Analiza słów kluczowych

Dobieramy najefektywniejsze frazy kluczowe, które są wyszukiwane przez użytkowników Googla. Jest to jeden z najważniejszych elementów SEO. Przy wyborze skutecznych słów kluczowych wspomagamy się najskuteczniejszymi narzędziami analitycznymi.

3.

Pozycjonowanie

Do pozycjonowania witryn wykorzystujemy jedynie bezpieczne metody, aby nie narazić witryny na kary od Googla. Stawiamy na stabilny i bezpieczny wzrost pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania. Właściwy proces pozycjonowania generuje wysokiej jakości ruch na stronie, który przekłada się na większą liczbę konwersji.

Napisz do nas, przeprowadzimy darmowy audyt twojej strony.

Zaproponujemy strategię dopasowaną do twojej branży.

Skontaktuj się teraz!